Kieslijst 2018

Op donderdag 16 november 2017 heeft de Algemene Ledenvergadering van Gemeente Belang Krimpenerwaard unaniem haar onderstaande kieslijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018.

Gemeente Belang Krimpenerwaard heeft ervoor gekozen om de eerste 16 kandidaten verder voor u uit te lichten. Binnenkort meer over deze TOP 16. Op deze manier kunt u kort kennis maken met onze kandidaten.

De kandidaten zijn hieronder in volgorde te zien:

1. Willem Schoof (Stolwijk)
2. Wisja Pannekoek (Lekkerkerk)
3. Pascal van der Hek (Bergambacht)
4. Lavinja Sleeuwenhoek – de Jong (Stolwijk)
5. Yorben van Dortmont (Schoonhoven)
6. Eddo Mondriaan (Ammerstol)
7. Ben Schamper (Gouderak)
8. Ada van Buren-vd Heiden (Schoonhoven)
9. Jan de Goede (Krimpen aan de Lek)
10. Thea van der Wekken (Gouderak)
11. Leon de Wit (Haastrecht)
12. Marcel Klein Hofmeijer (Bergambacht)
13. Piet van Dam (Stolwijk)
14. Geja Stuijt (Schoonhoven)
15. Jaco Verhagen (Stolwijk)
16. Peter Anker (Bergambacht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. Bas Berntsen (Stolwijk)
18. Arthur Weghorst (Haastrecht)
19. Frank Timmer (Schoonhoven)
20. Arjen Postma (Ouderkerk aan den Ijssel)
21. Rob Heus (Bergambacht)
22. Rommy de Jong (Stolwijk)
23. Liesbeth Fluiter (Berkenwoude)
24. Josien de Langen (Bergambacht)
25. Mieke Hollebrand – Bonsang (Berkenwoude)
26. Kees de Langen (Bergambacht)
27. Jeroen Wildeman (Lekkerkerk)
28. Eric Campen (Stolwijk)
29. Christian Nederend (Stolwijk)
30. Roland Baas (Krimpen aan de Lek)
31. Wout Mackay (Lekkerkerk)
32. Annemarie Kuijf – Broer (Haastrecht)
33. Ton Thuis (Ouderkerk aan den IJssel)
34. Miriam Jongerius – Overbeek (Vlist)
35. Cees Reichard (Haastrecht)
36. Jaap Uittenbogaard (Stolwijk)
37. Peye Verdoold (Stolwijk)
38. Patrick Aarnoudse (Bergambacht)
39. Peter Hoogendoorn (Bergambacht)
40. Olga van Leeuwen (Haastrecht)
41. Martin van Zoest (Bergambacht)
42. Paul Viergever (Schoonhoven)
43. Bert Timmerman (Ammerstol)
44. Martin Versluis (Stolwijk)
45. Annelies van den Heuvel (Stolwijk)
46. Klaas Bom (Berkenwoude)
47. Arno van der Elst (Krimpen a/d Lek)
48. Nadia Vonk (Stolwijk)
49. Han Tiggelaar (Lekkerkerk)
50. Jan Kees de Keuning (Krimpen aan de Lek)